Menu trigger
Tule vabatahtlikuks

Tule vabatahtlikuks

Vaid ühel ööl sel aastal on võimalik Pärnu linna südamest kuni rannani nautida melu, kunsti ja kultuuri. Pärnu vana- ja kesklinnas ning Rannapargis saab kogeda erinevaid elamusi teatri-, raamatu, muusika-, tantsu-, moe- ja toidukunsti vallas.

Vabatahtlikke vajab: MTÜ Kastan Taskus
www.augustiunetus.ee
Valdkond: Kultuur
Asukoht: Pärnu kesklinn
Aeg: 12.08.2017
Kontaktandmed: Kaire Raiend
50 10 934
kaireraiend@gmail.com

Täpsem kirjeldus:
Tööaeg on õhtul kell 15.00 – 01.00 (vahetustega). Vajame appi vabatahtlikke, kes aitaksid helitehnikut ja ürituse korraldajaid Rannapargis ja Supeluse tänaval, jagada festivali külastajatele infomaterjali ja teha muid sel erilisel päeval väga olulisi tegevusi.

Tegevus pakub:
Vabatahtlikud saavad võimaluse osaleda 2010. aastal Pärnu parimaks kultuuriürituse ja 2011., 2012. ja 2013. a Kuldse Oaasi meeldejäävaima kultuurisündmuse tiitli pälvinud ning iga aastaga üha kasvava suurürituse korraldamise meeskonnas ja kogeda unetut ööd, mis vallutab Pärnu ainult ühel korral aastas.

Organisatsioon pakub:
Juhendamist, meeskonnatööd ja süüa-juua päeva jooksul, suhtlemist esinejate ja korraldustiimiga. Motivatsioonipaketti kuuluvad ka priipääsemad erinevatele Pärnu kultuurisündmustele. Hea meelega panustame püüdliku ja eeskujuliku soorituse korral oma soovitusega ka teie CVsse.

Kehtib kuni: 13.08.2017