Menu trigger
Pärnu Ingerisoomlaste kultuuripäev “Meri meie õuella”

Pärnu Ingerisoomlaste kultuuripäev “Meri meie õuella”

PÄRNU INGERISOOMLASTE KULTUURIPÄEV „MERI MEIE ÕUELLA“

  1. augustil 2016   kl 12.30 – 23.59

 

Kl 12.30 Seltsi ning avatud kultuurikeskuse tegevust tutvustab Hillar Talvik.

Esinevad Pärnu Ingerisoomlaste Kultuuriseltsi rühmad

Kl 12.40 Folkloorirühm Mummot (Juhendaja Timo Dreiman)

KL 12.50 Segakoor Leivo (Dirigent Kadri Põder)

Kl 13.00 Folkloorirühm Kullero (Juhendaja Maie Kalbus)

Külalised:

Kl 13.20 Mustlastrupp SOLEADO ja Claudia Ševtšenko flamenkotanstustuudio koos oma õpilastega 

Kl 13.45 Ansambel Russkaja Pesnja (juhendaja Agafia Timošenko)

KL 14.00 Folkloorirühm Mesilased (juhendaja Aino Silling)

Kl 14.15 Ansambel Marimba (juhendaja Ivi Kullam)

Kl 14.30 Avatud on rahvaliku käsitöö õpituba (Raija Pedak)

KL 14.45 Malle Mölder ja Kandlekummardajad (Malle Mölder)

Kl 15.00  Pärnu Ingerisoomlaste Kultuuriseltsi Erahuvikool Orvokki ja kandlelapsed (Katrin Hildunen-Alvela)

Kl 15.30 Peaesineja Finnish Crossfolkgroup Sysmä

Kl 16.00  Tantsurühm  Vesiroos (juhendaja Elma Killing),

Karmoškasemud (juhendaja  Arvo Soovik),

Liikumisrühm Ilse (juhendaja Aime Alttoa)

Kl 16.30 Eestimaa Poolakate Selts Polonia 

Kl 16. 50 Rezekne Kultuurimaja Ukraina Rahvusselts Vodograj

Kl 17.00 Rahvatantsurühm Lindi Lappajad (juhendaja Maie Kalbus)

KL 17.15 Sindi Laulukoor, 

Naisansambel Šal-lal-laa (Dirigent Kristel Reinsalu,  abidirigent Ester Murrand).

KL 17.45 Rahvatantsurühm Kaasike (juhendaja Helje Peet)

KL 18.00 Rahvalikud mängud – Raija Pedak

KL 18.20 Kasahhi tantsurühm Terek   

Kl 18.30 Rahvatantsurühm Lindi Lappajad (juhendaja Maie Kalbus)

Kl 18.45 Luulet merest

Kl 19.00 Valgevene selts „Jalinka“
Kl 19.15 Narva tšuvaši selts „Narspi“

 Kl 19.30 Balti Rahvusvahelise Akadeemia tantsukool Natali Berg Danc Riiast. Esitamisele tulevad kasahhi, usbeki ja burjaatia tantsud.

Kl 19.50 Seltsi ning avatud kultuurikeskust tutvustab Pärnu Ingerisoomlaste Kultuuriseltsi esimees Hillar Talvik
KL 20.00 Torupilliansambel Linnutaja (Helen Valk)

Kl 20.30 Rahvalikud mängud

KL 20.50 VABA LAVA

KL 21.30-23.59  Finnish Crossfolk group Sysmä – ühine tantsu-mängu õhtu.

KÕIK ON PALUTUD. Vaheaegadel vaba lava.
Kogu programmi vältel on avatud: VELI MATTI KUNNARI  ISIKUNÄITUS “Siniset ajatukset”  JA KOHVIK