Menu trigger
Meie inimesed

Meie inimesed

Augustiunetus ei oleks Augustiunetus ilma inimesteta selle taga. Õigupoolest ei oleks siis Augustiunetust üldse!

Kuue aastaga on inimeste hulk Augustiunetuse taga mitmekordistunud. Kõiki meid ühendab soov anda oma osa sellesse sünergiasse ja hõngu, mida saab maitsta vaid ühel ööl aastas. Põnevust aitab hoida see, et korralduslikud rollid on kokkuleppeliselt roteeruvad. Nagu hea linnuparve puhul ikka, vahetab aeg-ajalt ka juhtlind positsiooni, sest nii on rännutee jõudsam. 

Me rakendame oma ilu ja oma jõu, oma täitunud ja täitumata unistused, oma perekonnad ja ka muu sotsiaalse kapitali selle ühe eesmärgi nimel – et august oleks meeldejäävalt unetu!

Kui soovid meiega ühendust võtta, siis alljärgnevalt leiad kontaktid. Kui ei tea täpselt, kelle poole pöörduda, anna endast märku aadressil august@augustiunetus.ee ja sind suunatakse õige inimese juurde.

Kes Mida

Aet Parve
aet@augustiunetus.ee
51 28 141

Kohvikud ja kunstikauplejad

Barbara Lehtna
barbara.lehtna@gmail.com
58 054 673

Kunst ja kultuur

Eleka Rugam-Rebane
eleka19@gmail.com
50 84 397

Peakorraldus
Gea Kammer
gea@augustiunetus.ee
56 470 802

Sise- ja väliskommunikatsioon, projektimajandus
Indrek Aija
indrek@pernau.ee
53 055 675

Ajaleht
Kaire Raiend
kaireraiend@gmail.com
50 10 934

Info ja vabatahtlikud

Karen Schmidt
karenschmidt2@gmail.com

Veebitoimetus, sisutekstid
Kristi Raidla
kristi@augustiunetus.ee
52 52 705
 Partnerlussuhted
Kristo Mäe
kristo@augustiunetus.ee
55 588 166
Meediasuhtlus
Margit Suhhostavets
margit@act.ee
50 65 384

Tugisüsteemid
Rain Tettermann
rain.tettermann@gmail.com
56 692 467

Muusikaprogramm

Rivo Tettermann
rivo.tettermann@gmail.com
56 697 757

Tehniline tugi

Saima Mänd
saima@saima.ee

Arveldus