Menu trigger
Programm 2010

Programm 2010

13. AUGUST

20.00 – 21.15 Pärnu Improvisatsioonilise teatrifestivali AUGUST raames Pärimusteater Loomine etendus „Carmen Alexandrinum“ Raekoja saalis. Autor Loone Ots.

14. AUGUST

12.00 – 16.00 Villa Artise uus eksklusiivne koolitus „Suhkrupits

13.00 Improtrupp Jaa! Rüütli tänaval

14.00 Piccolo Folk Citi Pubis (Hommiku 8)

15.00 ja 16.30 lastele tunnike muinasjutu–Jaagu ja pilli-Timoga Villa Artise õunaaias (Adamsoni 1)

16.00 Augustiunetuse avamine Steineri aias

16.00 Hain Hõlpus (klaver) ja Indrek Palu (viiul) Piccadilly terrassil (Pühavaimu 15)

16.00 – 19.00 moeturg Kuursaali esises lehtlas

16.00 – 18.30 raamatulaat ja -esitlus Koidula pargis

17.00 Pärnu Free Tour jalutuskäik kuurortlinnas algusega Steineri aiast

17.00 avatud Retrofoto Stuudio restorani Si-Si terrassil (Supeluse 21).

17.00 – 21.00 tenniseturniir „Augustiunetus“ Ringi tn 14 tenniseväljakutel

17.00 ja 20.00 jalutuskäik Rannapargis Pärnu Loodusmaja giidi Jüri Tensoniga algusega Mudaravila eest

17.00 Mandoliiniorkester Koidula Pargis

17.00 – 20.00 Piret Veigeli taimetuba “Videviku lõhnad” kohvikus Supelsaksad (Nikolai 32)

17.00 – 21.30 Pärnu VI linnaosade päev Estonia termide ja Sõpruse vahelisel platsil

17.15 Kait Kallau (kitarr) ja Üllar Kallau (basskitarr) Ahoy terrassil (Kuninga 34)

17.30  mustkunstnik Mikk Pärg Villa Artise õunaaias (Adamsoni 1)

18.00 Marie Põdra (flööt) Anni Akadeemia kohvikus (Kuninga 24)

18.00, 19.30 ja 21.00  augustiõhtune joogatund Andres Adamsoniga Gildi maja ärklisaalis (Uus tn 5)

18.00 – tasuta pilatese treening Supeluse ja Esplanaadi tänavate ristumiskohal oleval muruplatsil

18.00 ansambel Salme Naesed laulavad, tantsivad ja mängivad folkloorseid lugusid Koidula pargis Brackmanni kuju juures

18.00 Kait Kallau ja Üllar Kallau Piccadilly terrassil (Pühavaimu 15)

18.15 Merje Kägu (kitarr) ja Jana Abzalon (laul) Lime Lounge terrassil (Hommiku 17)

18.30 Anne Uusna laulustuudio solistid Cafe Grand’is (Hotell Victoria, Kuninga 25)

18.30 ja 19.30 naeruteraapia seansid Rannapargis

18.00 – 22.00  laul ja tants RANNAPARGI esinemisplatsil:

18.00 Tuurit-Tuurit tantsuetendus
18.30 Janne Ristimetsa Tantsustuudio tantsuetendus “Tants on nii palju asju…!”

19.00 Meelelahutusklubi Kuu
20.30 Piccolo Folk

21.30 Kersti Adamsoni Balletistuudio tantsuhetked
22.00 Attic stuudio (Norra)

18.00 – 22.00  perepiknik Rannapargis

19.00 Tõrva Noorte Improtrupp Villa Artise õunaaias (Adamsoni 1)

19.00 Pärnu Bluesiklubi Jazzcafe terrassil (Ringi 11)

19.00 DJ Siim Maivel Frens Cafe’s (Pühavaimu 15)

19.00 Olavi Kõrre rahvamuusikute punt Pärnu Kunstnike Maja hoovis (Nikolai 27)

19.00 Pärnu Muusikakamber Lonkava Konna Kõrtsis (Supeluse 14)

19.15 Hain Hõlpus  (klaver) ja Indrek Palu (viiul) Lime Lounge terrassil (Hommiku 17)

19.30 Vahur Kubja klassikalisel kitarril kohvikus Mahedik (Pühavaimu 20)

19.30 – 20.30 kuurordiseiklus Rannapargis

19.30 – tasuta ashtanga jooga Supeluse ja Esplanaadi tänavate ristumiskohal oleval muruplatsil

20.00 Lauri Saatpalu, Raivo Tafenau ja Peeter Rebane „Sa oled hea“ Ammende Villas (Mere pst 7)

20.00 mustkunstnik Mikk Pärg Rannapargis

20.00 Ühe Õhtu Kvartett koos Tõnis Rätsepaga kohviku Supelsaksad terrassil (Nikolai 32)

20.00 Mariann Saar (laul) ja Rain Porss (kitarr) Anni Akadeemia kohvikus (Kuninga 24)

20.00 Surfiteemaline film “Behind the Scenes” Aloha Surfikeskuses Pärnu ranna surfialas

20.15 Merje Kägu (kitarr) ja Jana Abzalon (laul) Ahoy terrassil (Kuninga 34)

20.30 Tartu Spontaansusteatri etendus Villa Artise õunaaias (Adamsoni 1)

20.30 ÖÖujumine Tervis Medical Spa vabaajakeskuses (Seedri 6), samal ajal tantsuõhtu “Naabrid kohtuvad öös” Tervise Kultuurikeskuses

21.00 filmiõhtu Uue Kunsti Muuseumis: “Eluaur (Meeste kord)”, Soome 2010

21.00 Stamina spordiklubi stiilijooks Rannapargis. Jätkub pidžaamapeoga Kuursaalis: “Tule näita, MILLEGA te magate, mitte kellega!”

21.00 Pärnu Free Tour jalutuskäik kuurortlinnas algusega Ringi 14 tenniseväljakute juurest (pärast tenniseturniiri lõppu)

21.00 Tiit Kase kuurordiklubi restoranis Si-Si (Supeluse 21). Klassikalisel kitarril Vahur Kubja.

21.00 ansambel John Stuart Mill pubi Väike Klaus terrassil (Supeluse 3)

21.00 Sofia Joons (laul, viiul, hiiu kannel) ja Toivo Sõmer (lauto, kannel) “Rannarännud” kohvikus Mahedik (Pühavaimu 20)

21.00, 22.00, 23.00 ja 24.00 Augustiunetuse bussituur algusega Supeluse tänavalt

22.00 filmiõhtu Jazzcafes (Ringi 11) – loodusfilm „Kodu“, Prantsusmaa, 2009

22.00 “Minu öökapi CD’d” Rannapargis mängivad plaate erinevad DJ’d

22.30 filmiõhtu Uue Kunsti Muuseumis: “Tuuletallaja”, Argentiina 2009

23.00 „Tantsud tulega“, tulegrupp Flameous Mudaravila ees

23.00 DJ Siim Maivel Frens Cafe terrass ja 2. korrus (Pühavaimu 15)

 

15. AUGUST

19.00 Pärnu Improvisatsioonilise teatrifestivali AUGUST raames Obrenovaci Tehnikakooli mitteformaalne teatritrupp Kunstide Maja Ärklisaalis (Pühavaimu 8)