Menu trigger
Head Unetud ja Sõbrad!

Head Unetud ja Sõbrad!

Mitmed on huvi tundnud, mida Augustiunetuse tiim on selle vahe-aastaga teinud ja kuidas toimetab. Üldiselt oleme uljalt purjetanud elumere lainetel ja vaadanud lahtiste silmadega ringi. Mõni meist on kolinud, vahetanud ametit, läinud välismaale õppima, rännanud niisama või siis suunanud muljetavaldava energia laste ja remondimeeste kantseldamisse. Aga selle kõige juures on meie ühiskondlik närv ikka virge ja eks me lubasime endale, et hinge tõmmates ka uuele hingamisele rõhku paneme. Tänu Kodanikuühiskonna Sihtkapitali toele saime kutsuda endaga värsket õhku jagama RETHINK teenusedisainerite meeskonna, kes meie mõtteid kõrvaltvaatava profipilguga analüüsisid ja targalt suunasid, kui me sisekaemus liiga kõrgele hõljus. Vaatasime tagasiulatuvalt oma üheksa aasta tegemiste peale, mõtestasime oma tänased soovid ja veendumused ning seadsime pilgu tulevikku, et vaadelda, kuidas Pärnut ja pärnakaid omalt poolt esile tõsta ja siinsele kultuurielule värvi juurde anda.

Olgu öeldud, et meie tiimi ühendab jätkuvalt tugev soov lisaks muidu tore olemisele ka ühiskondlikult asjalikuna toimetada ja seepärast on tublide disainerite kaasabil meil laual mõtteid nii festivali ümberkohendamisest kui ka meie MTÜ Kastan Taskus uutest missioonidest. Üks vahva festival oleks vaid üks üritus ja väljund sellele, mida tegelikult oma kodukoha ja inimeste heaks soovime teha. Nagu selgus projekti käigus tehtud intervjuudest, on pärnakatel ja linnakülalistel nii mõndagi kaasa rääkida suvise Pärnu tegemistest. Võtame pisut aega seda kõike läbi seedida. Hoiame teid kursis ja anname endast peagi märku!

Projekti nimi: MTÜ Kastan Taskus ja Augustiunetuse festivali uus tegutsemismudel
Sisu: leida parim strateegiline toimimismudel organisatsioonile ja festivalile, mille abil pakkuda kvaliteetset ja uuenduslikku koostööplatvormi Pärnu elukeskkonna kujundamiseks ning elanike väärtustamiseks, innustamiseks ja kaasamiseks.

Toetaja: Kodanikuühiskonna Sihtkapital

Periood: 01.08.19 – 30.11.19

Toetussumma: 4000 EUR

Koostööpartner: Rethinkers OÜ