Menu trigger
2016 Üheõhtukohvikud

2016 Üheõhtukohvikud

Üheõhtukohvikud on olnud Augustiunetuse üheks tõmbenumbriks juba selle päris algusest peale. Meie kohvikud on valdavalt kohalikud, seda nii tegijate kui ka tooraine poolest. Eelistame kohvikupidajaid, kes teevad seda hobi korras ja tegemise rõõmust, kes on nutikad ja paistavad silma nii oma stiili, kontseptsiooni kui ka suhtlemise poolest. Tänavune Augustiunetus on pühendatud loodussäästlikkusele, mistõttu hindame ja ka auhindame loodust säästvate kavalate nippide kasutamise poolest silma jäävaid kohvikuid, olgu sellest nõude taaskasutamine või prügi teadlik käitlemine. Ja no seda, et toit peab olema isetehtud ja võimalusel siinkandi toorainest, seda ei maksa isegi mainida.

Ehkki põhiosa kohvikutest on jaotunud Supeluse tänavasse ja Rannaparki, ning esmakordselt ka Uue Kunsti Muuseumi väliterrassil, võib neid leida ka mujal linnas. Loe nende kohta lähemalt allpool.

Supeluse tänava kohvikud

Kitsepiimatooted
Sanatoorium UNETUD
Kerli Kohvik
Saare naise kõhupai
Ambrosia
Elus on rütmi
Pop-up kohvik Noot
PNVK kokanduse suvelaager
Käsitöökohvik “Abracadabra”
Kollakohvik
Südasuve kohvik
Pitsimaja
Horoskoop
Arturi Sadamakõrts
Kohvik Rosin
Mr. Singhi köök
Toidulaegas
Koogiköök
Magus Maitseelamus
Eliise Puhkusepesa
Mait Trink
Pärnu Lasteküla
Jaanihanso Siidrivabrik
Hahni kohvik
Sõpruslinna kohvik
Kalamajaka Pop-up kohvik
Sandvich
Mamm&Frukt
Skuup – salat, supp, smuuti & co
Pärnu Vabakool
VW
Mahekohv ratastel
Vahvlihaldjad
Peninuki Napsukoda
Pärnumaa Lionsid
Jesper Parve ja Evelin Ilvese võilevastuudio JES
Toit&Jook A’La Türk
Smartcafe
Vein ja Gurmee
Gruusia veinid
Popup Muzik
Sepa Mahetalu kohvik
Tervisetoidukoda
Supeluse Punch Club
Velodroom
Rosenberry
Augustiunetuse kohvik

Rannapargi kohvikud

Korralik Kõhutäis
Lions Club Tallinn Hansa
Kälimehed
NutikasLemmik (koerte kunstikohvik)
Linnavurled
Maitseelamused Vines
Krõbevahvel
Roosa Pipar
Manosun
Kleidi Kodu pisikohvik
Marmelade Catering
Unetud muusikali heaks
Surfipuhvet
Abikäsi
Minu Sõber
Everlin sõpradega
Pindi
Saare
Digitikand
Tuljak
Zefiir Catering

Uue Kunsti Muuseumi väliterrassi kohvikud (Esplanaadi 10)

Kunstielamuse kohvik – koht, kus saab kunsti teha ja süüa. Pakume sööke ja jooke, mis on inspireeritud kuulsatest kunstnikest ja kunstiteostest. Kätt saab proovida ka maalimisega. Väga oodatud on ka lapsed!
Torokse Talukohvik – talutoidud omavalmistatud suitsulihast, lisaks Hiiumaa õlu, kaevuvesi ja kodune õunamahl.

Kohvikud mujal linnas

Sütevaka Suvehoov – Augustiunetuse hea sõbra, Sütevaka kooli hoovis on ka sel aastal avatud päris oma kohvik. Koolirahva poolt valmistatud koduseid küpsetisi, leiba, pannkooke ja smuutisid on võimalik soetada aadressil Lõuna 20.
Püha Kohvik – Püha Kohvik tuleb taas! Pühavaime 23 asuv legendaarne kodukohvik rahuldab teie maitsemeeli suitsuahjus ja lõkkevannil valmistatud lihaga, mille kõrvale aitab õiget veini valida päris elus sommeljee!
KaksTeistPirni – Pirni 12 asuv agulimuinasjutuline kohvik sai legendiks juba oma esimesel tegutsemisaastal. Tänavuseks staariks on kohalik kala ja käsitööõlu otse KaksTeistPirni õlleköögist.  
Meremuusika – kell 11.00-14.00 pakutakse Pärnu Aianduse- ja Mesinduse Seltsi hoovis (Allika 2A) hilise hommikukohvi kõrvale pirukaid, kooke ja võileibu. Et aeg kulgeks aeglasemalt, saab lisaks headele maitsetele nautida laulu- ja tantsunumbreid. Loe lähemalt siit.
Murumaja kohvik – kohalikust mahetoorainest valmistatud söögid, kõrvale kodune leib ürdivõiga ning mahetatrajahust soolased ning magusad küpsetised, gluteeni- ja laktoosivabad koogid ja muud põnevat. Toidud, mis teevad kõhule pai, saab alla loputada värskelt pressitud mahla, kasemahla, rabarberilimonaadi ja võilillekohviga. Eestiaegses stiilis kohvik asub Ringi tn 14, Supeluse tänava vahetus läheduses. Tule ja leia meid üles!
Siin me oleme  – Villa Esplanaadi kogupere kodukohvik (Esplanaadi 3). Pannkoogid, koogid ja isevalmistatud maiustused ja suupisted.
Hoovi Kohvik – Supeluse 11 asuvas hoovis ootavaid teid kohalikud elanikud maitsvate soolaste ja magusate suupistetega. Võta hetkeks aeg maha ja tule peatu meie hoovis!
Pärnu Soome Selts – soomepäraseid elamusi saab nautida Alexmaja hoovis (Kuninga 20)

14905986248_c8e78be221_o