Menu trigger
Tuurit-Tuurit

Tuurit-Tuurit

Pärnu rahvatantsurühm Tuurit-Tuurit on omamoodi fenomen, kes Augustiunetuseks ennast alati spetsiaalselt ette valmistab ja erikavaga üles astub. 12651728613_34c2631d66_zNende elurõõm ja fantaasia on muutunud nähtuseks omaette ning unetud ootavad järjekordset etteastet ootusärevusega. Lihtsa rahvatantsuga pole siin midagi pistmist, pigem on tegu korraliku lavastusega, kus käigus ka muljetavaldav atribuutika –  olgu selleks voodid, paadid, põhupallid või kalavõrgud. Aga esiplaanil on ikka ja alati hea lugu, imeline tantsuoskus ja see sisemine säde, mis oma positiivsuses kõiki võlub. Kahtlemata on Tuuriti seltskond üks Unetute suur lemmik!

Järgmisel aastal tähistab Tuurit-Tuurit uhkusega oma juubelit. Ühe kümneaastase kollektiivi kooselu võib küllap juba pidada piisavalt küpseks, et filosofeerida paljude meeli erutaval teemal „mis värvi on armastus?“.15092116682_5bf3c62846_z

Tuurit ütleb ise: “Me ei otsi vastuseid, vaid proovime pakkuda äratundmis- ja samastumisrõõmu – seda eelkõige läbi tantsukeele, abistamas sume suveõhtu ning alati energiast pakatavad augustiunetud!”

Tuuriti tantsukava MIS VÄRVI ON ARMASTUS?  Koidula pargis kl 18.30