Menu trigger
Tule vabatahtlikuks

Tule vabatahtlikuks

Vaid ühel ööl sel aastal on võimalik Pärnu linna südames nautida melu, kunsti ja kultuuri. Vana- ja kesklinna tänavatel ning parkides saab kogeda erinevaid elamusi teatri-, raamatu, muusika-, tantsu-, moe- ja toidukunsti vallas.

Vabatahtlikke vajab: MTÜ Kastan Taskus
www.augustiunetus.ee
Valdkond: Kultuur
Asukoht: Pärnu kesklinn
Aeg: 12.08.2017
Kontaktandmed: Kaire Raiend
50 10 934
kaireraiend@gmail.com

Täpsem kirjeldus:
Tööaeg on õhtul kell 15.00 – 01.00 (vahetustega). Vajame appi vabatahtlikke, kes aitaksid ürituse korraldajaid Pärnu kesklinna tänavatel ja parkides – liikluskorralduses, tantsumaratonil, infopunktis, laste kributurul ja veel mitmetes tegemistes, mis alles selguvad!

Tegevus pakub:
Vabatahtlikud saavad võimaluse osaleda 2010. aastal Pärnu parimaks kultuuriürituse ja 2011., 2012. ja 2013. a Kuldse Oaasi meeldejäävaima kultuurisündmuse tiitli pälvinud ning iga aastaga üha kasvava suurürituse korraldamise meeskonnas ja kogeda unetut ööd, mis vallutab Pärnu ainult ühel korral aastas.

Organisatsioon pakub:
Juhendamist, meeskonnatööd ja süüa-juua päeva jooksul, suhtlemist esinejate ja korraldustiimiga. Motivatsioonipaketti kuulub ka muu meelehea, mida meie toetajad heade inimestega jagada võimaldavad. Püüdliku ja eeskujuliku soorituse korral panustame oma soovitusega ka teie CVsse.

Kehtib kuni: 13.08.2017