Menu trigger
Pärnu Muusikalaat

Pärnu Muusikalaat

Pärnu muusikaskeenet nuusutades võib kerge mereäärse briisi ootuses end keset kõige rajumat tormi leida. Ja enne kui arugi saad, oled lootusetult sisse võetud sellest päevitunud meresoolasest energiast, millest pakatab nii alternatiivne indiepop kui ka kümnenditetagune kuurordiestraad, mida täna mõnuga remiksitakse. Augustiunetusel laotuvad teie ette ainulaadsed ja parimad vaated Pärnu muusikamaastikult – täiesti ehedalt ja pakendivabalt!

Pakendivaba Pood Paljas Pala ees ja sees (Kuninga 3a, Jakobsoni pargi veerel) leiab aset Pärnu esimene muusikalaat, lisaks viktoriin ja live-kontsert. 

PÄRNU MUUSIKALAATmuusikalaat

Kell 14.00

Tule soeta head Pärnu muusikat ajaloo esimesel Pärnu muusikalaadal, kus on võimalik osta Pärnu-ja Pärnumaa bändide ning artistide plaate, vinüüle ja fännimerchi. Muuhulgas saavad muusikud müüa/osta ja vahetada muusikatarbeid kaablist kitarrini. Lisainfo: maesepp.rita@gmail.com

MUUSIKAVIKTORIIN

Kell 16.30
Viktoriini teemaks – arvasite ära! –  Pärnu muusika. Tule üksi või koos meeskonnaga (kuni 5 liiget). Äraarvamisele tuleb 20 laulu (esitaja koos loo pealkirjaga). Viktoriini viib läbi Heiko Leesment (Sibyl Vane).
Ilusa ilma korral toimub viktoriin Pakendivaba pood Paljas Pala ees pargis (Kuninga 3a), vihma korral poes sees. Karastavat ja kosutavat saab kohapealt. Parimad saavad auhindu ja on kümme korda kuulsamad!

PALJAD PÄRNU PALAD

Kell 20.00
LIVE-kontsert, kus esinevad veel vähetuntud Pärnu bändid:
Pärnu Djembering
Ken&Erkki ft. Agnes
Steven Ilves
Pharmer

Vaata juurde ja osale:

Muusikalaada FB
Muusikaviktoriini FB
Paljad Pärnu Palad FB