Menu trigger
Linnalabori ööretk "Kuutõvekõnd"

Augustiunetus kutsub koos Linnalaboriga psühhedeelsele ööretkele, kus uneskõndijad ja kuutõbised kohtuvad öise linna saladustega. Teekond viib radadele, mida kohalikud võivad ehk teada, aga kuhu Google Maps sind ei juhata. Läbi vahekäikude, salakäikude, läbikäikude, mõttekäikude ja kosutavate külaskäikude kulgevad somnabulistid läbi linna ja kogevad seda nii nagu kuutõbised endale teadmata – seigeldes, ronides, pugedes ja jahmudes. Öine linnaretk viib tänavalt tuppa, avalikust privaatsesse, reaalsusest muinasloosse … ja tagasi. Unenäod ei tunne piire!

Ööretk algab 11. augusti keskööl kell 00:00 ja lõppeb 2:00 varahommikul. Hind ühele osalejale on 15 eurot. Ööretkele on täpselt 30 kohta ja kehtib põhimõte, kes ees … see somnambuul. Või noh, saate aru küll. Registreerumiseks palume saata kiri meiliaadressile: august@augustiunetus.ee ning registreerunuks loeme teid pärast arve tasumist. Palun võta kaasa tasku- või pealamp, vali õige riietus ja kinnised jalanõud. Ilm võib olla öötundidel veidi jahem! Mis peamine, ole valmis uneskõndima.

Ööretke korraldab linnateemade kompetentuskeskus Linnalabor – Estonian Urban Lab
#augustiunetus2018 #ööretk #kuutõbised

 
Ööretke korraldab linnateemade think-thank Linnalabor (www.linnalabor.ee). Kui tekib lisaküsimusi, võid julgesti võtta ühendust retke korraldaja Johannaga numbril 56150154, või emaili teel – johanna.rannula@artun.ee