Menu trigger
Meie inimesed

Augustiunetus ei oleks Augustiunetus ilma inimesteta selle taga. Õigupoolest ei oleks siis Augustiunetust üldse!

Üheeksa aastaga on tegelik inimeste hulk Augustiunetuse taga mitmekordistunud. Kõiki meid ühendab soov anda oma osa sellesse sünergiasse ja hõngu, mida saab maitsta vaid ühel ööl aastas. Põnevust aitab hoida see, et korralduslikud rollid on kokkuleppeliselt roteeruvad. Nagu hea linnuparve puhul ikka, vahetab aeg-ajalt ka juhtlind positsiooni, sest nii on rännutee jõudsam. 

Me rakendame oma ilu ja oma jõu, oma täitunud ja täitumata unistused, oma perekonnad ja ka muu sotsiaalse kapitali selle ühe eesmärgi nimel – et august oleks meeldejäävalt unetu!

Kui soovid meiega ühendust võtta, siis alljärgnevalt leiad kontaktid. Kui ei tea täpselt, kelle poole pöörduda, anna endast märku aadressil august@augustiunetus.ee ja sind suunatakse õige inimese juurde.

Mida Kes

Kunst ja kultuur

Barbara Lehtna
barbara.lehtna@gmail.com
58 05 4673

Viivika Orula
viivika@reiser.ee
521 4210

Muusikaprogramm

Rain Tettermann
rain@seasideproductions.ee
56 69 2467

Kohvikud ja kunstikauplejad

Aet Parve
aet@augustiunetus.ee
512 8141
Ajaleht ja veeb

Maarja Savi
maarja@augustiunetus.ee
504 2883

Indrek Aija
indrek.aija@gmail.com
53 05 5675


Meediasuhtlus

Joanna Elisabeth Viik
joannae.viik@gmail.com
53 43 4544

Kristo Mäe
kristo@augustiunetus.ee
55 58 8166

Laste Kributurg & pidžaamajooks Kaire Raiend
kaireraiend@gmail.com
501 0934
Partnerlussuhted Kristi Raidla
kristi@augustiunetus.ee
52 52 705

Tehnika

Rivo Tettermann
rivo.tettermann@gmail.com
56 69 7757
Arveldus
Saima Mänd
saima@saima.ee

Peakorraldus ja projektimajandus

Eleka Rugam-Rebane
eleka19@gmail.com
508 4397

Gea Kammer
gea@augustiunetus.ee
56 47 0802

Vallikäär

Margit Suhhostavets
margit@act.ee
50 65 384