Menu trigger
Üheõhtukohvikud

Üheõhtukohvikud on Augustiunetuse üheks tõmbenumbriks olnud juba festivali esimesest toimumisaastast alates. Iga aastaga on tänavatel olnud aina põnevamaid pärnakate poolt algatatud, väärt toidu ja mõnusa kiiksuga kujundatud stiilikohvikuid. Mitmete proviandipakkujate tulu läheb heategevaks otstarbeks. Kohvikutele sekundeerivad kunsti ja omapärase käsitööga kauplejad, kes loovad samuti Augustiunetuse hõngu.

Kohvikud jagunevad sellel aastal kaheks: meie festivalilt leiate üheõhtukohvikud (toitlustajad, kes on just selleks sumedaks suveõhtuks haaranud taignarulli ning juusturiivi ning unetutele pirukaid küpsetanud) ning profitoitlustajad (isikud, kes tegelevad toitlustusega elukutseliselt). Kui Augustiunetusel ringi patseerid, võid leida kohvikud Koidula, Brackmanni ja Jakobsoni parkidest, aga ka Kuninga, Vee ja Rüütli tänavalt. Festivalialalt kaugemale jäävad Endla Puhta Südametunnistuse Puhveti “Lumememme juures” (Pärna 2), Pärnu Vanalinna Põhikooli kohvik kooli hoovis (Nikolai 26) ning Feyre Ilusalongi kohviku aadressil Pühavaimu 17. Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi hoovist (Lõuna 20) leiad õpside pannkoogikohviku ja õpilaste müügiletid. Oma hoovikohvikuga tulevad sel aastal välja ka Pärnu päästjad, häirekeskuse töötajad ja naiskodukaitsjad, kes pakuvad Pikk 18 ja 20 majade hoovis head sööki, jooki ja muusikat. Lisaks ka näpunäiteid, kuidas kriitilises olukorrus õigesti tegutseda. 

Kohvikud festivalialal 2018:

Bite Me, Eesti Donuts, Eluõied, Geo Maja, Hola Sardina!, Jaanihanso CiderBus, Kolm Nuudlit food truck, Minipannkook/Poffertjes, Mr. Singhi köök “Täitsa taim!”, Pootsi mõisa Veinitehas, PremiumFish, Radhika maiustused, Südasuve kohvik, Tiivi Liibert kitsepiimatooted, Wish You Were Here hummusekohvik, Elus on rütmi, Good Mood Family, Kohvik Vahvlihaldjad, Krõbevahvel, Sepa mahetalu, SOFI, Una Cerveza, Villa Wesseti Nautimuse kohvik, Waksali koogid, W-kohvik, Everlin&Võilill, Geo Maja, HOP Õlletuba, Kookos, Kreperii, KuldLõige, Vinorama Veinistuudio, Kälimehed, Käsitöökohvik “Abracadabra”, Layakari, Mamm&Frukt Veinikohvik, Riia Söögituba, Rosenberry käsitööjäätised, Saame tuttavaks!, Tango kohvik, Toidulaeka pop up kohvik, Valmiermuiza pop-up, Ice-Dream, Isamaa maitsed, Jätsirull, Kaisma Jahiselts, Karavantsik, Kerli Kohvik, Kihnu Gurmee, Koogihoolik, Krõbevahvel, Linnavurle, Lions klubid, Paradiisitera, Peenjoogivabrik Nudist, Peipsi Toit, Pokaal Šampanjat!, Tasakaalujõud, Wohvik, Pärnu Taimetoidupäev, Le´mon, Tänav.

 

Foto: Getter Kuusmaa

Kui sul on geniaalne idee ja suurepärane teostus, siis hoiame üheõhtukohvikute ja kauplejate registreerimise liinid avatud viimse hetkeni. Selleks aga, et pääseda ka Augustiunetuse legendaarsesse ajalehte, soovitame end üles anda hiljemalt 30. juuliks. 

NB! Eelistame Augustiunetusel näha mahetoodangust või kohalikust toorainest tehtud toitu, mis lõhnab nii nagu kunagi vanaema juures pannil särisenud pannkoogid, värskelt topitud vorstid ning puhta käterätiku all jahtuv leib. 

Üheõhtukohviku nimi:

Pakutavad söögid:

Pakutavad joogid:

Müügikoha kujunduse kirjeldus:

Müügikoha asupaiga eelistus:

Müügikoha valikud ja hinnad:
1) Üheõhtukohvik:
Kauplemistasu põhimäär on 20 eurot/1 jooksev meeter
Soovitud meetrid: m

2) Profitoitlustaja:
Kauplemistasu põhimäär on 35 eurot/1 jooksev meeter
Soovitud meetrid: m

NB! Festivalil on lubatud ainult lahja alkoholi müük.

Kas kasutate elektriseadmeid (täiendav 10 eurot müügikoha kohta):

Kasutatavate ektriliste seadmete loetelu:

Kontaktisiku nimi:

Kontaktisiku e-posti aadress:

Kontaktisiku telefon:

Soovin maksta

Arve saaja andmed:

Lisainfo:

Augustiunetuse kodulehel