Menu trigger
Augustiunetus - öös on elamusi...

PAUS KANNAB

Suvi 2019 tuleb Unetutele teisiti. Üheksa aastat usinat, peamiselt vabatahtlikku tegutsemist ja üha kasvav üritus lubab meil täna tõdeda, et peame endale ja Augustiunetusele pisut hingetõmbeaega andma. See on meie tiimi poolt põhjalikult kaalutud ühine otsus ja suisa tungiv vajadus – jõu taastamiseks tuleb kosuda.

Senikaua tõdeme rõõmuga, et meie esialgne missioon – elustada Pärnus sellised tänavad ja ümbruskonnad, mis vääriksid elavamat särtsu – on tegelikult tänaseks täidetud ja juba normiks muutumas. Ja meil on siiralt hea meel, et Augustiunetus on pea terve dekaadi jooksul olnud Pärnu vereringe osaks, et mitte öelda üheks virgutuspumbaks, ning innustanud kohalikke elanikke ja ettevõtjaid erksale koostööle. See ind on juba sütitanud uusi algatusi ja tervitame rõõmsalt kõiki põnevaid üritusi ja festivale, mis samuti võrsuda tahavad.  Suur kummardus kõikidele osalejatele, toetajatele ja koostööpartneritele. Et loomerõõm ei kuhtuks ega silmasära tuhmuks!

Augustiunetusel on aeg pausi pidada. Las paus kannab. Seni kohtume virtuaalmaailmas. Seda, kui kaunid me möödunudsuvisel ööl olime, saad vaadata siit ja kõiki ajaloolisi pilte meie Flickri
galeriist
.

Otium reficit vires!

Augustiunetus embab ja tänab. 

 

Augustiunetust korraldab MTÜ Kastan Taskus