Menu trigger
Augustiunetus - öös on elamusi...

Augustiunetus peab pausi… 
Otium reficit vires!

Alates 2010. aastast on Augustiunetus Pärnut elavdanud üheksa maagilist aastat jutti. 2018. aastal tõdesime tiimiga, et üha suurenev üritus ja usin, peamiselt vabatahtlikku tegutsemist nõudnud toimetamine suunab meid jõu taastamiseks pausile ja uuteks tegudeks uut lähenemist leidma.  

Augustiunetuse esialgne missioon – elustada Pärnus sellised tänavad ja ümbruskonnad, mis vääriksid elavamat särtsu – sai tegelikult täidetud. Meil on siiralt hea meel, et Augustiunetus on pea terve dekaadi jooksul olnud Pärnu vereringe osaks, et mitte öelda üheks virgutuspumbaks, ning innustanud kohalikke elanikke ja ettevõtjaid erksale koostööle. See ind on juba sütitanud uusi algatusi ja tervitame rõõmsalt kõiki põnevaid üritusi ja festivale, mis samuti võrsuda tahavad. Suur kummardus kõikidele osalejatele, toetajatele ja koostööpartneritele. Et loomerõõm ei kuhtuks ega silmasära tuhmuks! Seda, kui kaunid me viimasel unetul ööl olime, saad vaadata siit ja kõiki ajaloolisi pilte meie Flickri
galeriist
.

AGA SIISKI – UNETUD KÜLL PUHKAVAD, KUID EI MAGA MITTE!
Rõõm on teatada, et meie arengule ja uute plaanide seadmisele aitavad kaasa Kodanikuühiskonna Sihtkapital ning OÜ Rethinkers. Loe meie arendustegevustest ja uutest mõtetest siit. 

Augustiunetust korraldab MTÜ Kastan Taskus

Pausi aitab kanda Kodanikuühiskonna Sihtkapital.